İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Çiğli adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Harita

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Adres
Atatürk Organize Sanayi Bölgesi (A. O. S. B. Mahallesi Havaalanı Şosesi No: 33 / 2 Balatçık 35620 Çiğli/İzmir

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Telefon
(232) 329 3535

İzmir ilimizin Çiğli ilçesinde bulunan İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Çiğli ilçesinde bulunan İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Çiğli İzmir başlıklı yazımız ile İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi adres, İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi harita ve İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.