İzel Tekstil iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. İzel Tekstil Gaziosmanpaşa adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki İzel Tekstil İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

İzel Tekstil yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

İzel Tekstil Harita

İzel Tekstil Adres
Merkez Mahallesi, Bahçe Sokak, No: 26 Kat: 2 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İzel Tekstil Telefon
(212) 567 0113

İstanbul ilimizin Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunan İzel Tekstil ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunan İzel Tekstil iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Akgüller Tekstil Makinaları Madencilik İnşaat İthalat İhracat Bahçelievler İstanbul başlıklı yazımız ile Akgüller Tekstil Makinaları Madencilik İnşaat İthalat İhracat adres, Akgüller Tekstil Makinaları Madencilik İnşaat İthalat İhracat harita ve Akgüller Tekstil Makinaları Madencilik İnşaat İthalat İhracat telefon hakkında bilgiler verilmektedir.