İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Yüksekokulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Yüksekokulu Avcılar adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Yüksekokulu İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Yüksekokulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Yüksekokulu Harita

İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Yüksekokulu Adres
Avcılar, İü Avcılar Kampüsü, 34320 Üniversite, Avcılar/İstanbul

İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Yüksekokulu Telefon
(212) 473 7153

İstanbul ilimizin Avcılar ilçesinde bulunan İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Yüksekokulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Avcılar ilçesinde bulunan İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Yüksekokulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Tema Havuz Üsküdar İstanbul başlıklı yazımız ile Tema Havuz adres, Tema Havuz harita ve Tema Havuz telefon hakkında bilgiler verilmektedir.