İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Fatih adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Harita

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Adres
İstanbul Üniversitesi Merkez Yerleşkesi (Beyazıt Kampüsü), Rektörlük Binası, 1. Kat, Pk: 34119, Beyazıt, Fatih/İstanbul

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Telefon
(212) 440 0000

İstanbul ilimizin Fatih ilçesinde bulunan İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Fatih ilçesinde bulunan İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Fatih İstanbul başlıklı yazımız ile İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi adres, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi harita ve İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.