İstanbul Üniversitesi Çapa (Cerrahpaşa) Kampüsü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. İstanbul Üniversitesi Çapa (Cerrahpaşa) Kampüsü Fatih adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki İstanbul Üniversitesi Çapa (Cerrahpaşa) Kampüsü İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

İstanbul Üniversitesi Çapa (Cerrahpaşa) Kampüsü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

İstanbul Üniversitesi Çapa (Cerrahpaşa) Kampüsü Harita

İstanbul Üniversitesi Çapa (Cerrahpaşa) Kampüsü Adres
Turgut Özal Caddesi (Millet Caddesi), Çapa Tıp Fakültesi, Çapa – Topkapı, Fatih/İstanbul

İstanbul Üniversitesi Çapa (Cerrahpaşa) Kampüsü Telefon
(212) 414 3000

İstanbul ilimizin Fatih ilçesinde bulunan İstanbul Üniversitesi Çapa (Cerrahpaşa) Kampüsü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Fatih ilçesinde bulunan İstanbul Üniversitesi Çapa (Cerrahpaşa) Kampüsü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Haliç Üniversitesi Mecidiyeköy Kampüsü (Merkez) Şişli İstanbul başlıklı yazımız ile Haliç Üniversitesi Mecidiyeköy Kampüsü (Merkez) adres, Haliç Üniversitesi Mecidiyeköy Kampüsü (Merkez) harita ve Haliç Üniversitesi Mecidiyeköy Kampüsü (Merkez) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.