İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörlüğü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörlüğü Fatih adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörlüğü İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörlüğü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörlüğü Harita

İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörlüğü Adres
Sarıdemir Mahallesi, Ragıp Gümüşpala Caddesi, No: 84, Merkez Kampüs, Unkapanı – Eminönü, Fatih/İstanbul

İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörlüğü Telefon
(212) 511 4150

İstanbul ilimizin Fatih ilçesinde bulunan İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörlüğü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Fatih ilçesinde bulunan İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörlüğü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İstanbul Aydın Üniversitesi Rektörlüğü Küçükçekmece İstanbul başlıklı yazımız ile İstanbul Aydın Üniversitesi Rektörlüğü adres, İstanbul Aydın Üniversitesi Rektörlüğü harita ve İstanbul Aydın Üniversitesi Rektörlüğü telefon hakkında bilgiler verilmektedir.