İstanbul Ticaret Üniversitesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. İstanbul Ticaret Üniversitesi Fatih adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki İstanbul Ticaret Üniversitesi İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

İstanbul Ticaret Üniversitesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

İstanbul Ticaret Üniversitesi Harita

İstanbul Ticaret Üniversitesi Adres
Sarıdemir Mahallesi, Ragıp Gümüşpala Caddesi, No: 84, Unkapanı – Eminönü, Fatih/İstanbul

İstanbul Ticaret Üniversitesi Telefon
(212) 511 4150

İstanbul ilimizin Fatih ilçesinde bulunan İstanbul Ticaret Üniversitesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Fatih ilçesinde bulunan İstanbul Ticaret Üniversitesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Ted İstanbul Koleji Vakfı Özel İlköğretim Okulu Beykoz İstanbul başlıklı yazımız ile Ted İstanbul Koleji Vakfı Özel İlköğretim Okulu adres, Ted İstanbul Koleji Vakfı Özel İlköğretim Okulu harita ve Ted İstanbul Koleji Vakfı Özel İlköğretim Okulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.