İstanbul Şehir Üniversitesi Altunizade Batı Kampüsü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. İstanbul Şehir Üniversitesi Altunizade Batı Kampüsü Üsküdar adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki İstanbul Şehir Üniversitesi Altunizade Batı Kampüsü İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

İstanbul Şehir Üniversitesi Altunizade Batı Kampüsü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

İstanbul Şehir Üniversitesi Altunizade Batı Kampüsü Harita

İstanbul Şehir Üniversitesi Altunizade Batı Kampüsü Adres
Oymacı Sokak, No: 15, Pk: 34662, Altunizade Batı Kampüsü, Altunizade, Üsküdar/İstanbul

İstanbul Şehir Üniversitesi Altunizade Batı Kampüsü Telefon
444 4034

İstanbul ilimizin Üsküdar ilçesinde bulunan İstanbul Şehir Üniversitesi Altunizade Batı Kampüsü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Üsküdar ilçesinde bulunan İstanbul Şehir Üniversitesi Altunizade Batı Kampüsü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İstanbul Şehir Üniversitesi Diller Okulu Üsküdar İstanbul başlıklı yazımız ile İstanbul Şehir Üniversitesi Diller Okulu adres, İstanbul Şehir Üniversitesi Diller Okulu harita ve İstanbul Şehir Üniversitesi Diller Okulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.