İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Bakırköy Kampüsü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Bakırköy Kampüsü Bakırköy adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Bakırköy Kampüsü İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Bakırköy Kampüsü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Bakırköy Kampüsü Harita

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Bakırköy Kampüsü Adres
Zuhuratbaba Mahallesi, İncirli Caddesi, No: 11, Pk: 34147, İncirli, Bakırköy/İstanbul

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Bakırköy Kampüsü Telefon
(212) 604 0100

İstanbul ilimizin Bakırköy ilçesinde bulunan İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Bakırköy Kampüsü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bakırköy ilçesinde bulunan İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Bakırköy Kampüsü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Şişli Kampüsü Şişli İstanbul başlıklı yazımız ile İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Şişli Kampüsü adres, İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Şişli Kampüsü harita ve İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Şişli Kampüsü telefon hakkında bilgiler verilmektedir.