İstanbul Kasaplar Odası iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. İstanbul Kasaplar Odası Fatih adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki İstanbul Kasaplar Odası İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

İstanbul Kasaplar Odası yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

İstanbul Kasaplar Odası Harita

İstanbul Kasaplar Odası Adres
Topkapı Mahallesi, Millet Caddesi, Canan Saray Apartmanı, No: 176, Kat: 2, D: 10, Şehremini, Fatih/İstanbul

İstanbul Kasaplar Odası Telefon
(212) 523 4748

İstanbul ilimizin Fatih ilçesinde bulunan İstanbul Kasaplar Odası ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Fatih ilçesinde bulunan İstanbul Kasaplar Odası iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İstanbul İyi Su Satıcıları ve İçme Suyu İstasyonu İşletmecileri Esnaf Odası Fatih İstanbul başlıklı yazımız ile İstanbul İyi Su Satıcıları ve İçme Suyu İstasyonu İşletmecileri Esnaf Odası adres, İstanbul İyi Su Satıcıları ve İçme Suyu İstasyonu İşletmecileri Esnaf Odası harita ve İstanbul İyi Su Satıcıları ve İçme Suyu İstasyonu İşletmecileri Esnaf Odası telefon hakkında bilgiler verilmektedir.