İstanbul Bilim Üniversitesi Şişhane Kampüsü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. İstanbul Bilim Üniversitesi Şişhane Kampüsü Beyoğlu adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki İstanbul Bilim Üniversitesi Şişhane Kampüsü İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

İstanbul Bilim Üniversitesi Şişhane Kampüsü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

İstanbul Bilim Üniversitesi Şişhane Kampüsü Harita

İstanbul Bilim Üniversitesi Şişhane Kampüsü Adres
Bedrettin Mahallesi, Prof. Doktor Bedii Gorbon Sokak, No: 1, Pk: 34440, Şişhane, Beyoğlu/İstanbul

İstanbul Bilim Üniversitesi Şişhane Kampüsü Telefon
(212) 361 8800

İstanbul ilimizin Beyoğlu ilçesinde bulunan İstanbul Bilim Üniversitesi Şişhane Kampüsü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Beyoğlu ilçesinde bulunan İstanbul Bilim Üniversitesi Şişhane Kampüsü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İstanbul Bilim Üniversitesi Fulya Kampüsü Şişli İstanbul başlıklı yazımız ile İstanbul Bilim Üniversitesi Fulya Kampüsü adres, İstanbul Bilim Üniversitesi Fulya Kampüsü harita ve İstanbul Bilim Üniversitesi Fulya Kampüsü telefon hakkında bilgiler verilmektedir.