İstanbul Aydın Üniversitesi Kadıköy Kampüsü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. İstanbul Aydın Üniversitesi Kadıköy Kampüsü Kadıköy adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki İstanbul Aydın Üniversitesi Kadıköy Kampüsü İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

İstanbul Aydın Üniversitesi Kadıköy Kampüsü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

İstanbul Aydın Üniversitesi Kadıköy Kampüsü Harita

İstanbul Aydın Üniversitesi Kadıköy Kampüsü Adres
Osmanağa Mahallesi, Misk-İ Amber Sokak, İaü Kadıköy Kampüsü, No: 14, Kadıköy/İstanbul

İstanbul Aydın Üniversitesi Kadıköy Kampüsü Telefon
(216) 348 6654

İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunan İstanbul Aydın Üniversitesi Kadıköy Kampüsü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Kadıköy ilçesinde bulunan İstanbul Aydın Üniversitesi Kadıköy Kampüsü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İstanbul Aydın Üniversitesi Bahçelievler Yerleşkesi Bahçelievler İstanbul başlıklı yazımız ile İstanbul Aydın Üniversitesi Bahçelievler Yerleşkesi adres, İstanbul Aydın Üniversitesi Bahçelievler Yerleşkesi harita ve İstanbul Aydın Üniversitesi Bahçelievler Yerleşkesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.