İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Üsküdar adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Harita

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Adres
İcadiye Mahallesi, İcadiye Bağlarbaşı Caddesi, No: 40, 29 Mayıs Üniversitesi, Üsküdar/İstanbul

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Telefon
(216) 474 0860

İstanbul ilimizin Üsküdar ilçesinde bulunan İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Üsküdar ilçesinde bulunan İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Fatih İstanbul başlıklı yazımız ile Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü adres, Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü harita ve Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü telefon hakkında bilgiler verilmektedir.