İsmet İnönü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. İsmet İnönü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Seyhan adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki İsmet İnönü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adana müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

İsmet İnönü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

İsmet İnönü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

İsmet İnönü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
İstiklal Mahallesi, Ferit Celal Güven Caddesi, No: 1, Seyhan/Adana

İsmet İnönü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(322) 435 9308

Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunan İsmet İnönü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Seyhan ilçesinde bulunan İsmet İnönü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İsmet İnönü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Seyhan Adana başlıklı yazımız ile İsmet İnönü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, İsmet İnönü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve İsmet İnönü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.