İsmet İnönü Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. İsmet İnönü Kız Teknik ve Meslek Lisesi Şehzadeler adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki İsmet İnönü Kız Teknik ve Meslek Lisesi Manisa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

İsmet İnönü Kız Teknik ve Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

İsmet İnönü Kız Teknik ve Meslek Lisesi Harita

İsmet İnönü Kız Teknik ve Meslek Lisesi Adres
Sakarya Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No: 56, Çarşı, Manisa , Manisa, Şehzadeler/Manisa

İsmet İnönü Kız Teknik ve Meslek Lisesi Telefon
(236) 232 9398

Manisa ilimizin Şehzadeler ilçesinde bulunan İsmet İnönü Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Şehzadeler ilçesinde bulunan İsmet İnönü Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Soma Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Soma Manisa başlıklı yazımız ile Soma Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Soma Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Soma Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.