İsmet Aktar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. İsmet Aktar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Küçükçekmece adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki İsmet Aktar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

İsmet Aktar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

İsmet Aktar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

İsmet Aktar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Halkalı Caddesi, İki Oyak Sitesi Arası No: 486 K. Çekmece, İst., Küçükçekmece/İstanbul

İsmet Aktar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(212) 548 0001

İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde bulunan İsmet Aktar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Küçükçekmece ilçesinde bulunan İsmet Aktar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Halkalı Ticaret Meslek Lisesi Küçükçekmece İstanbul başlıklı yazımız ile Halkalı Ticaret Meslek Lisesi adres, Halkalı Ticaret Meslek Lisesi harita ve Halkalı Ticaret Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.