İsmail Yeşilyurt Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. İsmail Yeşilyurt Kız Teknik ve Meslek Lisesi Şefaatli adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki İsmail Yeşilyurt Kız Teknik ve Meslek Lisesi Yozgat müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

İsmail Yeşilyurt Kız Teknik ve Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

İsmail Yeşilyurt Kız Teknik ve Meslek Lisesi Harita

İsmail Yeşilyurt Kız Teknik ve Meslek Lisesi Adres
İsmail Yeşilyurt Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Yeni Mahallesi, Hukumet Caddesi,, Şefaatli/Yozgat

İsmail Yeşilyurt Kız Teknik ve Meslek Lisesi Telefon
(354) 564 1171

Yozgat ilimizin Şefaatli ilçesinde bulunan İsmail Yeşilyurt Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Şefaatli ilçesinde bulunan İsmail Yeşilyurt Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Sorgun Ticaret Meslek Lisesi Sorgun Yozgat başlıklı yazımız ile Sorgun Ticaret Meslek Lisesi adres, Sorgun Ticaret Meslek Lisesi harita ve Sorgun Ticaret Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.