İsmail Karataş Anadolu Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. İsmail Karataş Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Osmancık adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki İsmail Karataş Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Çorum müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

İsmail Karataş Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

İsmail Karataş Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Harita

İsmail Karataş Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Adres
İsmail Karataş Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Koyunbaba Mahallesi, Vatan Caddesi, No: 78, Osmancık/Çorum

İsmail Karataş Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Telefon
(364) 611 4423

Çorum ilimizin Osmancık ilçesinde bulunan İsmail Karataş Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Osmancık ilçesinde bulunan İsmail Karataş Anadolu Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Çorum Anadolu Öğretmen Lisesi Çorum Merkez Çorum başlıklı yazımız ile Çorum Anadolu Öğretmen Lisesi adres, Çorum Anadolu Öğretmen Lisesi harita ve Çorum Anadolu Öğretmen Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.