İskenderun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. İskenderun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi İskenderun adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki İskenderun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Hatay müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

İskenderun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

İskenderun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

İskenderun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Barbaros Mahallesi, Ziya Gökalp Caddesi, No: 142, İskenderun/Hatay

İskenderun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(326) 614 2951

Hatay ilimizin İskenderun ilçesinde bulunan İskenderun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. İskenderun ilçesinde bulunan İskenderun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Reyhanlı 70. Yıl Sağlık Meslek Lisesi Reyhanlı Hatay başlıklı yazımız ile Reyhanlı 70. Yıl Sağlık Meslek Lisesi adres, Reyhanlı 70. Yıl Sağlık Meslek Lisesi harita ve Reyhanlı 70. Yıl Sağlık Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.