İnönü Üniversitesi Kampüs İlköğretim Okulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. İnönü Üniversitesi Kampüs İlköğretim Okulu Malatya Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki İnönü Üniversitesi Kampüs İlköğretim Okulu Malatya müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

İnönü Üniversitesi Kampüs İlköğretim Okulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

İnönü Üniversitesi Kampüs İlköğretim Okulu Harita

İnönü Üniversitesi Kampüs İlköğretim Okulu Adres
İnönü Üniversitesi Kampüs İöo, İnönü Üniversitesi Kampüsü, Malatya Merkez/Malatya

İnönü Üniversitesi Kampüs İlköğretim Okulu Telefon
(422) 341 0684

Malatya ilimizin Malatya Merkez ilçesinde bulunan İnönü Üniversitesi Kampüs İlköğretim Okulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Malatya Merkez ilçesinde bulunan İnönü Üniversitesi Kampüs İlköğretim Okulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Malatya Bilim ve Sanat Merkezi Malatya Merkez Malatya başlıklı yazımız ile Malatya Bilim ve Sanat Merkezi adres, Malatya Bilim ve Sanat Merkezi harita ve Malatya Bilim ve Sanat Merkezi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.