İnci Üzmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. İnci Üzmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Turgutlu adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki İnci Üzmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Manisa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

İnci Üzmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

İnci Üzmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

İnci Üzmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
İnci Üzmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Albayrak Mahallesi, Sart Sokak, No: 2 Turgutlu/Manisa

İnci Üzmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(236) 312 0000

Manisa ilimizin Turgutlu ilçesinde bulunan İnci Üzmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Turgutlu ilçesinde bulunan İnci Üzmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Hasan Ferdi Turgutlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Turgutlu Manisa başlıklı yazımız ile Hasan Ferdi Turgutlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Hasan Ferdi Turgutlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Hasan Ferdi Turgutlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.