İMKB Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. İMKB Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi Karatay adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki İMKB Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi Konya müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

İMKB Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

İMKB Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi Harita

İMKB Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi Adres
Akabe Mahallesi, Kaşide Sokak, No: 4, Karatay/Konya

İMKB Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi Telefon
(332) 355 3450

Konya ilimizin Karatay ilçesinde bulunan İMKB Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karatay ilçesinde bulunan İMKB Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Meram Ticaret Meslek Lisesi Meram Konya başlıklı yazımız ile Meram Ticaret Meslek Lisesi adres, Meram Ticaret Meslek Lisesi harita ve Meram Ticaret Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.