İMKB Şehit Umut Sami Şensoy Anadolu Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. İMKB Şehit Umut Sami Şensoy Anadolu Lisesi Tarsus adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki İMKB Şehit Umut Sami Şensoy Anadolu Lisesi Mersin müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

İMKB Şehit Umut Sami Şensoy Anadolu Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

İMKB Şehit Umut Sami Şensoy Anadolu Lisesi Harita

İMKB Şehit Umut Sami Şensoy Anadolu Lisesi Adres
İmkb Şehit Umut Sami Şensoy Anadolu Lisesi, Ergenekon Mahallesi, Semerkant Caddesi, No: : 21, Tarsus/Mersin

İMKB Şehit Umut Sami Şensoy Anadolu Lisesi Telefon
(324) 626 0708

Mersin ilimizin Tarsus ilçesinde bulunan İMKB Şehit Umut Sami Şensoy Anadolu Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Tarsus ilçesinde bulunan İMKB Şehit Umut Sami Şensoy Anadolu Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Ayhan Bozpınar Anadolu Lisesi Tarsus Mersin başlıklı yazımız ile Ayhan Bozpınar Anadolu Lisesi adres, Ayhan Bozpınar Anadolu Lisesi harita ve Ayhan Bozpınar Anadolu Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.