İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Trabzon Merkez) iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Trabzon Merkez) Ortahisar adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Trabzon Merkez) Trabzon müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Trabzon Merkez) yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Trabzon Merkez) Harita

İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Trabzon Merkez) Adres
İmkb Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Yeni Cuma Mahallesi, Adres Sokak, No: 5 Trabzon, Trabzon Merkez, Ortahisar/Trabzon

İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Trabzon Merkez) Telefon
(462) 321 4937

Trabzon ilimizin Ortahisar ilçesinde bulunan İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Trabzon Merkez) ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Ortahisar ilçesinde bulunan İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Trabzon Merkez) iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Beşikdüzü) Beşikdüzü Trabzon başlıklı yazımız ile Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Beşikdüzü) adres, Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Beşikdüzü) harita ve Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Beşikdüzü) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.