İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi Gaziemir adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi Harita

İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi Adres
İmkb Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Sevgi Mahallesi, 80 Sokak, No: 21, Gaziemir/İzmir

İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi Telefon
(232) 274 1541

İzmir ilimizin Gaziemir ilçesinde bulunan İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Gaziemir ilçesinde bulunan İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Gaziemir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Gaziemir İzmir başlıklı yazımız ile Gaziemir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Gaziemir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Gaziemir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.