İMKB Kız Teknik ve Kız Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. İMKB Kız Teknik ve Kız Meslek Lisesi Yıldırım adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki İMKB Kız Teknik ve Kız Meslek Lisesi Bursa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

İMKB Kız Teknik ve Kız Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

İMKB Kız Teknik ve Kız Meslek Lisesi Harita

İMKB Kız Teknik ve Kız Meslek Lisesi Adres
Siteler Mahallesi, Selçuk Bey Caddesi, 4. Sokak, No: 11, Yıldırım/Bursa

İMKB Kız Teknik ve Kız Meslek Lisesi Telefon
(224) 367 8334

Bursa ilimizin Yıldırım ilçesinde bulunan İMKB Kız Teknik ve Kız Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yıldırım ilçesinde bulunan İMKB Kız Teknik ve Kız Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Bursa Ziraat Teknik Lisesi ve Tarım Meslek Lisesi Osmangazi Bursa başlıklı yazımız ile Bursa Ziraat Teknik Lisesi ve Tarım Meslek Lisesi adres, Bursa Ziraat Teknik Lisesi ve Tarım Meslek Lisesi harita ve Bursa Ziraat Teknik Lisesi ve Tarım Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.