İclal Ekenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. İclal Ekenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi Tarsus adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki İclal Ekenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi Mersin müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

İclal Ekenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

İclal Ekenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi Harita

İclal Ekenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi Adres
İclal Ekenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Kırklarsırtı Mahallesi, Veysel Çavuş Caddesi, No: 37, Tarsus/Mersin

İclal Ekenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi Telefon
(324) 626 2446

Mersin ilimizin Tarsus ilçesinde bulunan İclal Ekenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Tarsus ilçesinde bulunan İclal Ekenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Silifke Ticaret Meslek Lisesi Silifke Mersin başlıklı yazımız ile Silifke Ticaret Meslek Lisesi adres, Silifke Ticaret Meslek Lisesi harita ve Silifke Ticaret Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.