İbn-İ Sina Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. İbn-İ Sina Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Yenişehir adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki İbn-İ Sina Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Diyarbakır müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

İbn-İ Sina Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

İbn-İ Sina Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

İbn-İ Sina Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
İbn-İ Sina Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Üçkuyular Toki 2. Etap Yenişehir/Diyarbakır

İbn-İ Sina Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(412) 349 0101

Diyarbakır ilimizin Yenişehir ilçesinde bulunan İbn-İ Sina Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yenişehir ilçesinde bulunan İbn-İ Sina Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Hamravat İlköğretim Okulu Yenişehir Diyarbakır başlıklı yazımız ile Hamravat İlköğretim Okulu adres, Hamravat İlköğretim Okulu harita ve Hamravat İlköğretim Okulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.