Hüsniye Hanım Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Hüsniye Hanım Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Malkara adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Hüsniye Hanım Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Tekirdağ müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Hüsniye Hanım Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Hüsniye Hanım Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Hüsniye Hanım Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Hüsniye Hanım Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Gazibey Mahallesi, Kurtuluş Caddesi, No: 79, A 59300, Malkara/Tekirdağ

Hüsniye Hanım Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(282) 427 1423

Tekirdağ ilimizin Malkara ilçesinde bulunan Hüsniye Hanım Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Malkara ilçesinde bulunan Hüsniye Hanım Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İhsan Korkmaz Kız Teknik ve Meslek Lisesi Hayrabolu Tekirdağ başlıklı yazımız ile İhsan Korkmaz Kız Teknik ve Meslek Lisesi adres, İhsan Korkmaz Kız Teknik ve Meslek Lisesi harita ve İhsan Korkmaz Kız Teknik ve Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.