Hüseyin Özdilek Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Hüseyin Özdilek Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Nilüfer adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Hüseyin Özdilek Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bursa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Hüseyin Özdilek Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Hüseyin Özdilek Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Hüseyin Özdilek Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Hüseyin Özdilek Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Beşevler Mahallesi, Beşevler Caddesi, Cenk Sk No: 22, Nilüfer/Bursa

Hüseyin Özdilek Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(224) 453 1400

Bursa ilimizin Nilüfer ilçesinde bulunan Hüseyin Özdilek Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Nilüfer ilçesinde bulunan Hüseyin Özdilek Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Feriha Uyar Kız Teknik ve Meslek Lisesi Nilüfer Bursa başlıklı yazımız ile Feriha Uyar Kız Teknik ve Meslek Lisesi adres, Feriha Uyar Kız Teknik ve Meslek Lisesi harita ve Feriha Uyar Kız Teknik ve Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.