Hürriyet Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Melikgazi) iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Hürriyet Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Melikgazi) Melikgazi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Hürriyet Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Melikgazi) Kayseri müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Hürriyet Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Melikgazi) yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Hürriyet Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Melikgazi) Harita

Hürriyet Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Melikgazi) Adres
Hürriyet Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Çorakçılar Mahallesi, Yunus Emre Caddesi, No: 7 Melikgazi/Kayseri

Hürriyet Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Melikgazi) Telefon
(352) 336 0370

Kayseri ilimizin Melikgazi ilçesinde bulunan Hürriyet Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Melikgazi) ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Melikgazi ilçesinde bulunan Hürriyet Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Melikgazi) iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Kocasinan) Kocasinan Kayseri başlıklı yazımız ile Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Kocasinan) adres, Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Kocasinan) harita ve Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Kocasinan) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.