Hasan Çakın Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Hasan Çakın Kız Teknik ve Meslek Lisesi Bafra adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Hasan Çakın Kız Teknik ve Meslek Lisesi Samsun müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Hasan Çakın Kız Teknik ve Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Hasan Çakın Kız Teknik ve Meslek Lisesi Harita

Hasan Çakın Kız Teknik ve Meslek Lisesi Adres
Hasan Çakın Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Gazipaşa Mahallesi, Türkocağı Caddesi, No: 35, Bafra/Samsun

Hasan Çakın Kız Teknik ve Meslek Lisesi Telefon
(362) 543 1047

Samsun ilimizin Bafra ilçesinde bulunan Hasan Çakın Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bafra ilçesinde bulunan Hasan Çakın Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Bafra Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bafra Samsun başlıklı yazımız ile Bafra Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Bafra Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Bafra Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.