Hasan Akbudak İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Hasan Akbudak İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Malatya Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Hasan Akbudak İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Malatya müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Hasan Akbudak İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Hasan Akbudak İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Hasan Akbudak İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Hasan Akbudak İmkb Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Seyran Mahallesi, Yeşilevler 6. Sokak, Malatya Merkez/Malatya

Hasan Akbudak İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(422) 336 3936

Malatya ilimizin Malatya Merkez ilçesinde bulunan Hasan Akbudak İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Malatya Merkez ilçesinde bulunan Hasan Akbudak İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Doğanşehir Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi ve Kız Teknik ve Meslek Lisesi Doğanşehir Malatya başlıklı yazımız ile Doğanşehir Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi ve Kız Teknik ve Meslek Lisesi adres, Doğanşehir Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi ve Kız Teknik ve Meslek Lisesi harita ve Doğanşehir Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi ve Kız Teknik ve Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.