Halkalı İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Halkalı İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi Küçükçekmece adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Halkalı İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Halkalı İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Halkalı İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi Harita

Halkalı İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi Adres
Halkalı Merkez Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Bulvarı, No: 3, Halkalı, Küçükçekmece/İstanbul

Halkalı İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi Telefon
(212) 495 4256

İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde bulunan Halkalı İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Küçükçekmece ilçesinde bulunan Halkalı İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Orhan Saral İlköğretim Okulu Küçükçekmece İstanbul başlıklı yazımız ile Orhan Saral İlköğretim Okulu adres, Orhan Saral İlköğretim Okulu harita ve Orhan Saral İlköğretim Okulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.