Halil İlik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Halil İlik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Melikgazi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Halil İlik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Kayseri müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Halil İlik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Halil İlik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Halil İlik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Halil İlik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Malatya Yolu 8 Km. Germir Mahallesi, 427. Sokak, No: 8 Melikgazi/Kayseri

Halil İlik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(352) 224 6770

Kayseri ilimizin Melikgazi ilçesinde bulunan Halil İlik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Melikgazi ilçesinde bulunan Halil İlik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Kocasinan Özel Eğitim Meslek Lisesi Kocasinan Kayseri başlıklı yazımız ile Kocasinan Özel Eğitim Meslek Lisesi adres, Kocasinan Özel Eğitim Meslek Lisesi harita ve Kocasinan Özel Eğitim Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.