Halil Bayraktar Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Halil Bayraktar Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Melikgazi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Halil Bayraktar Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Kayseri müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Halil Bayraktar Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Halil Bayraktar Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Harita

Halil Bayraktar Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Adres
Talas Yolu Üzeri, Melikgazi/Kayseri

Halil Bayraktar Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Telefon
(352) 437 5279

Kayseri ilimizin Melikgazi ilçesinde bulunan Halil Bayraktar Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Melikgazi ilçesinde bulunan Halil Bayraktar Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Kayseri PMYO | Polis Meslek Yüksek Okulu Kocasinan Kayseri başlıklı yazımız ile Kayseri PMYO | Polis Meslek Yüksek Okulu adres, Kayseri PMYO | Polis Meslek Yüksek Okulu harita ve Kayseri PMYO | Polis Meslek Yüksek Okulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.