Halide Nusret Zorlutuna Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Halide Nusret Zorlutuna Kız Teknik ve Meslek Lisesi Talas adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Halide Nusret Zorlutuna Kız Teknik ve Meslek Lisesi Kayseri müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Halide Nusret Zorlutuna Kız Teknik ve Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Halide Nusret Zorlutuna Kız Teknik ve Meslek Lisesi Harita

Halide Nusret Zorlutuna Kız Teknik ve Meslek Lisesi Adres
Halide Nusret Zorlutuna Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Kiçiköymah. Atatürk Bulvari Dirmit 1. Sokak, No: 5, Talas/Kayseri

Halide Nusret Zorlutuna Kız Teknik ve Meslek Lisesi Telefon
(352) 437 0009

Kayseri ilimizin Talas ilçesinde bulunan Halide Nusret Zorlutuna Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Talas ilçesinde bulunan Halide Nusret Zorlutuna Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Pınarbaşı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Pınarbaşı Kayseri başlıklı yazımız ile Pınarbaşı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Pınarbaşı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Pınarbaşı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.