Halide Edip Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Halide Edip Kız Teknik ve Meslek Lisesi Tunceli Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Halide Edip Kız Teknik ve Meslek Lisesi Tunceli müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Halide Edip Kız Teknik ve Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Halide Edip Kız Teknik ve Meslek Lisesi Harita

Halide Edip Kız Teknik ve Meslek Lisesi Adres
Halide Edip Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Mogultay Mahallesi, Okullar Caddesi, No: 11 Tunceli Merkez/Tunceli

Halide Edip Kız Teknik ve Meslek Lisesi Telefon
(428) 212 2746

Tunceli ilimizin Tunceli Merkez ilçesinde bulunan Halide Edip Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Tunceli Merkez ilçesinde bulunan Halide Edip Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Tunceli Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Tunceli Merkez Tunceli başlıklı yazımız ile Tunceli Anadolu Sağlık Meslek Lisesi adres, Tunceli Anadolu Sağlık Meslek Lisesi harita ve Tunceli Anadolu Sağlık Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.