Haliç Üniversitesi Mühendislik Fakültesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Haliç Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Şişli adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Haliç Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Haliç Üniversitesi Mühendislik Fakültesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Haliç Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Harita

Haliç Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Adres
Sıracevizler Caddesi, No: 29, Haliç Üniversitesi Kampüsü, Bomonti, Şişli/İstanbul

Haliç Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Telefon
(212) 343 0887

İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunan Haliç Üniversitesi Mühendislik Fakültesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Şişli ilçesinde bulunan Haliç Üniversitesi Mühendislik Fakültesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Haliç Üniversitesi Bomonti Yerleşkesi Şişli İstanbul başlıklı yazımız ile Haliç Üniversitesi Bomonti Yerleşkesi adres, Haliç Üniversitesi Bomonti Yerleşkesi harita ve Haliç Üniversitesi Bomonti Yerleşkesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.