Haliç Üniversitesi Levent Kampüsü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Haliç Üniversitesi Levent Kampüsü Beşiktaş adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Haliç Üniversitesi Levent Kampüsü İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Haliç Üniversitesi Levent Kampüsü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Haliç Üniversitesi Levent Kampüsü Harita

Haliç Üniversitesi Levent Kampüsü Adres
Levent Caddesi, No: 51, 1. Levent, Beşiktaş/İstanbul

Haliç Üniversitesi Levent Kampüsü Telefon
(212) 632 1888

İstanbul ilimizin Beşiktaş ilçesinde bulunan Haliç Üniversitesi Levent Kampüsü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Beşiktaş ilçesinde bulunan Haliç Üniversitesi Levent Kampüsü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Haliç Üniversitesi Kağıthane Kampüsü Kağıthane İstanbul başlıklı yazımız ile Haliç Üniversitesi Kağıthane Kampüsü adres, Haliç Üniversitesi Kağıthane Kampüsü harita ve Haliç Üniversitesi Kağıthane Kampüsü telefon hakkında bilgiler verilmektedir.