Haliç Üniversitesi Kağıthane Kampüsü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Haliç Üniversitesi Kağıthane Kampüsü Kağıthane adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Haliç Üniversitesi Kağıthane Kampüsü İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Haliç Üniversitesi Kağıthane Kampüsü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Haliç Üniversitesi Kağıthane Kampüsü Harita

Haliç Üniversitesi Kağıthane Kampüsü Adres
Merkez Mahallesi, Cendere Caddesi, No: 11, Haliç Üniversitesi Yerleşkesi, Kağıthane/İstanbul

Haliç Üniversitesi Kağıthane Kampüsü Telefon

İstanbul ilimizin Kağıthane ilçesinde bulunan Haliç Üniversitesi Kağıthane Kampüsü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Kağıthane ilçesinde bulunan Haliç Üniversitesi Kağıthane Kampüsü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Koç Üniversitesi Nişantaşı Kampüsü Şişli İstanbul başlıklı yazımız ile Koç Üniversitesi Nişantaşı Kampüsü adres, Koç Üniversitesi Nişantaşı Kampüsü harita ve Koç Üniversitesi Nişantaşı Kampüsü telefon hakkında bilgiler verilmektedir.