Haliç Üniversitesi Bomonti Yerleşkesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Haliç Üniversitesi Bomonti Yerleşkesi Şişli adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Haliç Üniversitesi Bomonti Yerleşkesi İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Haliç Üniversitesi Bomonti Yerleşkesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Haliç Üniversitesi Bomonti Yerleşkesi Harita

Haliç Üniversitesi Bomonti Yerleşkesi Adres
Sıracevizler Caddesi, No: 29, Bomonti, Şişli/İstanbul

Haliç Üniversitesi Bomonti Yerleşkesi Telefon
(212) 343 0887

İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunan Haliç Üniversitesi Bomonti Yerleşkesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Şişli ilçesinde bulunan Haliç Üniversitesi Bomonti Yerleşkesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Haliç Üniversitesi Haliç Şişhane Yüksek Okulu Beyoğlu İstanbul başlıklı yazımız ile Haliç Üniversitesi Haliç Şişhane Yüksek Okulu adres, Haliç Üniversitesi Haliç Şişhane Yüksek Okulu harita ve Haliç Üniversitesi Haliç Şişhane Yüksek Okulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.