Hadim Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Hadim Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Ahırlı adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Hadim Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Konya müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Hadim Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Hadim Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Hadim Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Hadim Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Taşpınar Mahallesi, No: 1, 42830, Hadim, Konya, Ahırlı/Konya

Hadim Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(332) 418 1050

Konya ilimizin Ahırlı ilçesinde bulunan Hadim Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Ahırlı ilçesinde bulunan Hadim Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Konya Ereğli Kız Teknik ve Meslek Lisesi Ereğli Konya başlıklı yazımız ile Konya Ereğli Kız Teknik ve Meslek Lisesi adres, Konya Ereğli Kız Teknik ve Meslek Lisesi harita ve Konya Ereğli Kız Teknik ve Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.