Hacı Nihat Sözmen Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Hacı Nihat Sözmen Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Birecik adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Hacı Nihat Sözmen Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Şanlıurfa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Hacı Nihat Sözmen Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Hacı Nihat Sözmen Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Hacı Nihat Sözmen Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Hacı Nihat Sözmen Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Meydan Mahallesi, Tuncay Sonel Caddesi, No: 3, Birecik/Şanlıurfa

Hacı Nihat Sözmen Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(414) 652 1239

Şanlıurfa ilimizin Birecik ilçesinde bulunan Hacı Nihat Sözmen Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Birecik ilçesinde bulunan Hacı Nihat Sözmen Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Gap Tarım Meslek Lisesi Akçakale Şanlıurfa başlıklı yazımız ile Gap Tarım Meslek Lisesi adres, Gap Tarım Meslek Lisesi harita ve Gap Tarım Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.