Hacı Halim Karslı İlköğretim Okul iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Hacı Halim Karslı İlköğretim Okul Kartepe adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Hacı Halim Karslı İlköğretim Okul Kocaeli müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Hacı Halim Karslı İlköğretim Okul yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Hacı Halim Karslı İlköğretim Okul Harita

Hacı Halim Karslı İlköğretim Okul Adres
Hacı Halim Karslı İlköğretim Okul, Hacı Halim Mahallesi, Gümüş Sokak, No: 23 Köseköy, Kartepe/Kocaeli

Hacı Halim Karslı İlköğretim Okul Telefon
(262) 373 3091

Kocaeli ilimizin Kartepe ilçesinde bulunan Hacı Halim Karslı İlköğretim Okul ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Kartepe ilçesinde bulunan Hacı Halim Karslı İlköğretim Okul iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Kartepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İzmit Kocaeli başlıklı yazımız ile Özel Kartepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adres, Özel Kartepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi harita ve Özel Kartepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.