Hacı Ahmet Tatari Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Hacı Ahmet Tatari Öğrenci Yurdu Buca adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Hacı Ahmet Tatari Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Hacı Ahmet Tatari Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Hacı Ahmet Tatari Öğrenci Yurdu Harita

Hacı Ahmet Tatari Öğrenci Yurdu Adres
Gaziler Mahallesi, 1086. Sokak, Evka-1, No: 7, Buca/İzmir

Hacı Ahmet Tatari Öğrenci Yurdu Telefon
(232) 420 5160

İzmir ilimizin Buca ilçesinde bulunan Hacı Ahmet Tatari Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Buca ilçesinde bulunan Hacı Ahmet Tatari Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Menekşe Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bornova İzmir başlıklı yazımız ile Özel Menekşe Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Menekşe Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Menekşe Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.