Güzelkonak Yatılı İlköğretim Bölge Okulu (Gevaş) iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Güzelkonak Yatılı İlköğretim Bölge Okulu (Gevaş) Gevaş adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Güzelkonak Yatılı İlköğretim Bölge Okulu (Gevaş) Van müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Güzelkonak Yatılı İlköğretim Bölge Okulu (Gevaş) yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Güzelkonak Yatılı İlköğretim Bölge Okulu (Gevaş) Harita

Güzelkonak Yatılı İlköğretim Bölge Okulu (Gevaş) Adres
Güzelkonak Yatılı İlköğretim Bölge Okulu, Güzelkonak Yibo Müd. 65700 Akdamar Beldesi, Gevaş/Van

Güzelkonak Yatılı İlköğretim Bölge Okulu (Gevaş) Telefon
(432) 622 2870

Van ilimizin Gevaş ilçesinde bulunan Güzelkonak Yatılı İlköğretim Bölge Okulu (Gevaş) ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Gevaş ilçesinde bulunan Güzelkonak Yatılı İlköğretim Bölge Okulu (Gevaş) iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Hafsa Hatun Kız Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Çaldıran Van başlıklı yazımız ile Hafsa Hatun Kız Yatılı İlköğretim Bölge Okulu adres, Hafsa Hatun Kız Yatılı İlköğretim Bölge Okulu harita ve Hafsa Hatun Kız Yatılı İlköğretim Bölge Okulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.