Gümüşpala Ticaret Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Gümüşpala Ticaret Meslek Lisesi Bayraklı adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Gümüşpala Ticaret Meslek Lisesi İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Gümüşpala Ticaret Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Gümüşpala Ticaret Meslek Lisesi Harita

Gümüşpala Ticaret Meslek Lisesi Adres
Gümüşpala Ticaret Meslek Lisesi, Org. Nafiz Gürman Mahallesi, 7164 Sokak, No: 25, Bayraklı/İzmir

Gümüşpala Ticaret Meslek Lisesi Telefon
(232) 363 3938

İzmir ilimizin Bayraklı ilçesinde bulunan Gümüşpala Ticaret Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bayraklı ilçesinde bulunan Gümüşpala Ticaret Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Bayraklı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bayraklı İzmir başlıklı yazımız ile Bayraklı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Bayraklı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Bayraklı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.