Gültepe Nenehatun Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Gültepe Nenehatun Kız Teknik ve Meslek Lisesi Konak adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Gültepe Nenehatun Kız Teknik ve Meslek Lisesi İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Gültepe Nenehatun Kız Teknik ve Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Gültepe Nenehatun Kız Teknik ve Meslek Lisesi Harita

Gültepe Nenehatun Kız Teknik ve Meslek Lisesi Adres
Adem Yavuz Caddesi, No: 139 Mersinpınar, İzmir, Konak/İzmir

Gültepe Nenehatun Kız Teknik ve Meslek Lisesi Telefon
(232) 433 1399

İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Gültepe Nenehatun Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Konak ilçesinde bulunan Gültepe Nenehatun Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Konak Nevvar Salih İşgören Kampüsü Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Konak İzmir başlıklı yazımız ile Konak Nevvar Salih İşgören Kampüsü Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi adres, Konak Nevvar Salih İşgören Kampüsü Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi harita ve Konak Nevvar Salih İşgören Kampüsü Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.