Güllübağlar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Güllübağlar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Pendik adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Güllübağlar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Güllübağlar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Güllübağlar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Güllübağlar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Güllübağlar İmkb Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Güllübağar Mahallesi, Okul Sokak, No: 2 Pendik/İstanbul

Güllübağlar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(216) 627 0425

İstanbul ilimizin Pendik ilçesinde bulunan Güllübağlar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Pendik ilçesinde bulunan Güllübağlar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Maltepe Kız Teknik ve Meslek Lisesi Maltepe İstanbul başlıklı yazımız ile Maltepe Kız Teknik ve Meslek Lisesi adres, Maltepe Kız Teknik ve Meslek Lisesi harita ve Maltepe Kız Teknik ve Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.